Laddar in

Kontakt

contact-form img

Hej där!

Har du frågor eller funderingar? Eller vill du bara prata lite rör och sådant? Vill du höra av dig till oss kan du fylla i formuläret här på sidan eller ringa oss. Vi ser fram emot att höra från dig!





Huvudkontor


Adress
Holmsmalma
731 94 KÖPING

Öppettider
Vardagar:   07-16

Kontakt
Kundservice: 073-088 10 08

Lager


Adress
Holmsmalma
731 94 KÖPING

Öppettider
Vardagar:   07-16

Kontakt
Peter Tiderman: 070-693 26 78

Tony Winder

CEO

070 - 679 41 72

tony@tolago.se

Lotta Winder

Marketing Manager/Sales Representative

072 - 728 10 08

lotta@tolago.se

Jenny Tiderman

Finance/Administration & Head of Staff

070 - 698 10 08

jenny@tolago.se

Helena Nygren

Finance Manager

072 - 700 00 64

helena@tolago.se

Patrik Zentio

Sales/Purchasing Manager VVS/Separators & Tanks

073 - 070 84 04

patrik@tolago.se

Peter Tiderman

Sales

070 - 693 26 78

peter@tolago.se

Martin Egerth

Sales/Purchasing Manager VA

076 - 042 83 83

martin@tolago.se

Madelene Lindberg

Customer service/Logistics

073 - 088 10 08

madelene@tolago.se

Fredric Bengtsson

Finance Assistant

073 - 848 10 08

fredric@tolago.se

Jeanette Douhan

Inventory

072 - 558 10 08

lager@tolago.se

Kim Israelsson

Inventory

072 - 728 10 09

lager@tolago.se

Michal Bodzialko

Loading/Unloading